We lezen dezelfde Bijbel. We dienen dezelfde God. En toch zijn er zoveel verschillen tussen christenen. Verschillende meningen. Die hebben tot tientallen denominaties geleid. Waarom is dit zoals het is? Peter Groot probeert hierop een antwoord te geven. Maar ook een antwoord op het probleem. Een prachtige lezing over een lastig te duiden onderwerp
Dit is de ingekorte versie van deze lezing, exclusief inleiding door voorzitter Bart Eikelenboom.
Voor meer info betreffende Peter, zie https://www.detijdlijn.nl/. Voor zijn boek over dit onderwerp, zie https://www.detijdlijn.nl/boek
Om de bijbehorende Powerpoint presentatie te downloaden, klikt u hier.
Wilt u meer weten over de Stichting Sense, kijk dan op de website.
Laat gerust weten wat je vond van dit gesprek door een comment te plaatsen. Like het als je het leuk of interessant of nuttig vind. Deel het gerust met vrienden en familie. Delen met je vijanden mag natuurlijk ook. Laat zien dat je ook om je vijanden geeft!
Wilt u het werk van Deze Dagen steunen met een kleine gift, maak dan uw bijdrage over op NL15INGB0002753968 t.n.v. S. van Groningen o.v.v. “Donatie http://www.dezedagen.com”.