Simon in gesprek met Martin de Jong, voorganger bij Motion Church in Utrecht maar ook coach en therapeut. Zij nemen u in een vogelvlucht van 45 minuten mee over de hele wereld en spreken over een veelheid aan onderwerpen. O.a. over Trump, Vance, de Nederlandse politiek, abortus, Oekraïne, UNWRA, de voedselbank, woke, klimaat, SDG’s en nog veel meer.
Wilt u meer weten over Martin, volg dan deze link: https://motion.church/
Laat gerust weten wat je vond van dit gesprek door een comment te plaatsen. Like het als je het leuk of interessant of nuttig vind. Deel het gerust met vrienden en familie. Delen met je vijanden mag natuurlijk ook. Laat zien dat je ook om je vijanden geeft!
Wilt u Deze Dagen financieel ondersteunen? Maak dan uw bijdrage over op NL15INGB0002753968 t.n.v. S. van Groningen o.v.v. “Donatie http://www.dezedagen.com”. Of ga naar deze pagina: https://dezedagen.com/ondersteun-deze-dagen/
Ontdek meer van Deze Dagen
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.
Een prima gesprek met de (ons geheel onbekende) Martin de Jong. Er was geen woord Frans bij en het was ons inhoudelijk uit het hart gegrepen.
LikeLike